środa, 16 października 2013

urodzinowy BLOG - HOP

Witajcie

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią  - kolejny etap urodzinowego świętowania czas zacząć :) Zapraszamy Was do zabawy!!!Blog - hop zaczynamy tutaj - na sklepowym blogu i tutaj też kończymy.


Kilka krótkich zasad:

1. Na każdym z blogów Tęczowej Załogi obok urodzinowej pracy inspiracyjnej znajdziecie słowo lub dwa, które w całości utworzą zdanie - sentencję. Pierwszym przystankiem jest blog Tęczowej Bei
2. Po wizycie na ostatnim z blogów projektantek wróćcie do bloga sklepowego, gdzie w komentarzu wpiszcie odszyfrowane zdanie i własne jego rozwinięcie/interpretację. UWAGA!!! Komentarze, do 20 października pozostaną ukryte.
2. Dla 3 najciekawszych wypowiedzi mamy nagrody specjalne - zestawy produktów Doliny Tęczy.
4. Zabawa trwa do niedzieli 20 października, zwycięzców podamy w przyszłym tygodniu.

NAGRODY 

Zapraszamy do wspólnej zabawy - miło będzie, jeśli  pozostawicie ciepłe słowo u każdej z naszych Tęczowych projektantek :) 

Jeszcze dziś wieczorem  zapraszamy na dalszy ciąg zabawy - zaglądajcie :)

25 komentarzy:

 1. "Człowiek bez pasji zanudza swoją duszę."

  Pasje ubogacają nas, nie tylko dlatego, że kreatywnie pozwalają zagospodarować wolny czas, ale przed wszystkim dlatego, że odkrywają w nas to, co mamy najlepszego i często pozwalają wznieść się ponad wszelkie ograniczenia. Pasje rozwijają nasze horyzonty, pogłębiają wrażliwość, uczą wytrwałości i cierpliwości. Pchają naprzód niosąc moc pozytywnej energii. Potrafią uszczęśliwiać nawet bez wychodzenia z domu i wydawania majątku. Pomagają stawiać sobie cele i osiągać je. Każdy dzień przeżyty z pasją, nawet jeśli jest tylko sprzątaniem mieszkania, jest pięknym dniem i samych takich właśnie dni wszystkim życzę. =)

  OdpowiedzUsuń
 2. "Człowiek bez pasji zanudza swoją duszę. "

  Pasja wzbudza w nas chęć doskonalenia, poszukiwania, zaspokojenia swojej ciekawości. Rozwija naszą duszę i pozwala być szczęśliwym. Często poszukujemy swojego celu, pasji, a gdy ją znajdziemy czujemy się spełnieni.

  Pozdrawiam :)
  Wiola

  OdpowiedzUsuń
 3. CZŁOWIEK bez pasji ZANUDZA
  SWOJĄ DUSZĘ....no pewnie , że zanudza ....„Pasja i zadowolenie idą ze sobą w parze, a bez nich każde szczęście jest chwilowe, nie ma bowiem bodźca który by je podtrzymywał.” pozdrawiam ;)i życzę kolejnych kreatywnych latek ;)


  OdpowiedzUsuń
 4. sto latek ;) niestety na 3 blogu mam problem z zamieszczeniem komentarza ;(

  OdpowiedzUsuń
 5. "Człowiek bez pasji zanudza swoją duszę" ....
  pasja daje ludziom szczęście, aż "strach" pomyśleć, co się dzieje z duszą gdy mamy tych pasji wiele :)

  OdpowiedzUsuń
 6. CZŁOWIEK bez pasji ZANUDZA SWOJĄ DUSZĘ. Pasja dodaje codzienności zdecydowanych kolorów. Moja pasja zupełnie zmieniła moje podejście do życia i spojrzenie na wiele spraw. Dodała pewności siebie i podniosła poczucie wartości. A dusza, hmmm ............................ dostała skrzydeł!

  OdpowiedzUsuń
 7. Człowiek bez pasji zanudza swoją duszę.
  Człowiek bez pasji jest niekompletny.
  Pasja jest potrzebna każdemu z nas. Nadaje życiu barwy.
  I gdy tylko chcemy, przenosi nas na drugą stronę tęczy.

  OdpowiedzUsuń
 8. Człowiek bez pasji zanudza swoją duszę,
  Pasja to coś, co robić chcę - a nie muszę...
  Pomaga mi oderwać się od rzeczywistości,
  Znaleźć kolory tęczy w szarej codzienności...
  Ilekroć zaczynam kleić kartki, które są moim hobby.
  Nawet najgorszy dzień na sam koniec staje się dobry...
  Znajduję w tym radość, zadowolenie i satysfakcję,
  I chyba każdy z Was tutaj przyzna mi rację/
  Pasję i zainteresowania zawsze mieć warto
  Inaczej nasze życie pozostałoby białą, niezapisaną kartą...

  Pozdrawiam Was ciepło i życzę samych wspaniałości z okazji 3. urodzin!

  OdpowiedzUsuń
 9. CZŁOWIEK BEZ PASJI ZANUDZA SWOJĄ DUSZĘ - tak brzmi hasło i muszę przyznać, że jest bardzoooo prawdziwe. Tak się wkręciłam w tą moją pasję, że jak przez jakiś czas nie mam możliwości klejenia, cięcia itp to nie mogę sobie znaleźć miejsca - czyli dusza mi się nudzi ;) teraz już to wiem. Najlepsze życzenia z okazji urodzin! Ps. odwiedziłam wszystkie blogi i tylko u Yvette nie udało mi się zostawić komentarza więc wysłałam go mailem. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 10. Człowiek bez pasji zanudza swoją duszę.
  A - jak wiemy - zanudzona dusza jest duszą nieszczęśliwą, poszukującą piękna w pozornie mało ważnych, błahych sprawach codziennego dnia. Tak niewiele jej trzeba, by móc wyzdrowieć i cieszyć się znowu światem - wystarczy rozejrzeć się po tęczowych półkach w pięknym miejscu, nasycić oczy najpiękniejszymi z pięknych ćwieków i kolorowych guziczków, zobaczyć wszystkie kolory tęczy we wstążkach i niezliczonej ilości papierowych kart. To najpewniejsze lekarstwo na nieszczęście i nudę, bo taki widok zostaje w sercu na zawsze i sprawia, że zachciewa się znowu żyć, tworzyć, patrzyć dalej i głębiej. Takie miejsce sprawia, że chce się do niego wracać, by karmić swe oczy wciąż i wciąż... To gwarantuje pełnię szczęścia, barwne, tęczowe nawet, życie i duszę pełną pomysłów na kolejne dni. Wracacie? Ja tak :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wspaniała zabawa :) hasło to:
  "Człowiek bez pasji zanudza swoją duszę"
  wiem jedno- te nieliczne osoby bez pasji jakie znam zanudzają... otoczenie. Mam także często wrażenie, że to ludzie nieszczęśliwi.
  Pozdrawiam serdecznie i chciałabym jeszcze tutaj pozostawić komentarz dla Yvette, bo na jej blogu jakaś usterka to uniemożliwiała, a jej praca oraz umieszczona na zdjęciu fotka jesiennego lasu są przepiękne!

  OdpowiedzUsuń
 12. "czlowiek bez pasji zanudza swoją duszę" a ja wciąż ją pobudzam i inwencją kuszę milosc moją rozwijam, innym radość daję, bo gdy tworzę dla bliskich ziemia staje się rajem

  OdpowiedzUsuń
 13. CZŁOWIEK BEZ PASJI ZANUDZA SWOJĄ DUSZĘ.
  Pasja to jest coś co nadaje mi sens,cos co bardzo lubię i sprawia mi wiele radości.

  OdpowiedzUsuń
 14. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
  Bardzo fajna skakana zabawa.

  Hasło: Człowiek bez pasji zanudza swoja duszę...

  i jego dusza nie widzi kolorów tęczy, nie mówiąc już o szukaniu ósmego koloru tęczy

  OdpowiedzUsuń
 15. "Człowiek bez pasji zanudza swoją duszę, pasjonat uskrzydla ją i czyli szczęśliwą"
  Życzę całej załodze szczęśliwej uskrzydlonej i tęczowej duszy :) Pozdrawiam
  anias

  OdpowiedzUsuń
 16. Uwielbiam takie skakanki, więc biegnę według wskazówek szukac sentencji :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Człowiek bez pasji zanudza swoją duszę.
  Jedynie dusza i serce pełne pasji potrafią eksplodować tęczą uczuć.

  OdpowiedzUsuń
 18. a więc: człowiek bez pasji zanudza swoją duszę... i umartwia ciało. a gdyby miał pasję, tyle Tęczy by mu się w serce wlało :)
  jeszcze raz: wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! :)

  OdpowiedzUsuń
 19. "Człowiek bez pasji zanudza swoją duszę". No, a wtedy dusza schnie. Hmm... to podobnie jak z braku miłości. Chyba coś w tym jest i istnieje jakiś związek między pasją a miłością skoro znalazł się już taki, który odkrył, że "pas­je to coś co się kocha, a nie to czym się zajmujesz".

  OdpowiedzUsuń
 20. Człowiek bez pasji zanudza swoją duszę...
  Bo dusza karmi się pasją. Bo pasja jest czymś więcej niż tylko dłubaniem, dzierganiem, wycinaniem, klejeniem... Pomaga zatracić się w sobie i zmusić duszę do innego patrzenia na świat. Bardziej przyjaznego.
  Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego!

  OdpowiedzUsuń
 21. Hasło to: Człowiek bez pasji zanudza swoją duszę...i usypia swoje wnętrze. Moje serce skradł scrapbooking - dlatego nuda nie jest mi obca.
  Wszystkiego najlepszego z okazji Urodzin!

  OdpowiedzUsuń
 22. eeeeeeee, a czemu mojego nie ma??!! :C

  OdpowiedzUsuń