poniedziałek, 16 grudnia 2013

romantyczne datowniki

Witajcie

Dziś jako odskocznia od świątecznych klimatów - dwa romantyczne datowniki. Taki datownik to ciekawy pomysł na niezobowiązujący prezent - a do tego niezwykle przydatny - wystarczy wpisać ważne dla nas daty w każdym z miesięcy ( urodziny, imieniny, rocznice etc ), a później na początku każdego miesiąca zajrzeć i już - na pewno nie zapomnimy o złożeniu życzeń naszym bliskim :)

Pierwszy z datowników powstał z papierów Uśmiech Proszę Piątku Trzynastego oraz Agaricus z UHKGallery


Sprężyna ozdobiona koronką i tasiemką oraz dymnym ćwiekiem ( którego niestety obecnie nie mamy już w ofercie ) i skrzydełkami

motyl wycięty z paska brązowych motyli, na brzegach ozdobiony delikatnie brokatem


border wykonany taśmą dekoracyjną ozdobiona kropkami z perlen-pena. Nie mogło też zabraknąć moich ulubionych dodatków - maszynowych przeszyć i odrobiny gazy.


Drugi z datowników powstał z papierów w cieplejszej - beżowo-kremowej kolorystyce, z dodatkiem odrobiny różu.


na sprężynie obok koronki i tasiemki tym razem ćwiek perła cappucino i skrzydełko w kolorze zielonej miedzi

 ozdobna etykieta "przypięta" ćwiekami cappucino mini, a przednia i tylnia okładka ozdobiona kawałkami taśmy dekoracyjnej w pięciolnię


oba datowniki mają strony zdobione delikatnie stemplowanymi motywami pasującymi do całości - poniżej jedna ze stron różanego datownika.


Do świąt jeszcze trochę czasu - może ktoś z Was zechce zrobić taki drobiazg w ramach gwiazdkowego prezentu dla bliskiej osoby :)

miłego wieczoru (nocy właściwie )1 komentarz: