piątek, 31 stycznia 2014

Zimowa walentynka

Cześć

Walentynki coraz bliżej. Także czas na tworzenie prac z sercem jest jak najbardziej odpowiedni. Jedna z moich walentynek jest jak zima - biała, błękitna i szara. Bo kto powiedział, że walentynka musi być czerwona lub różowa?


Bazą kartki są papiery z kolekcji Winter is comming. Pod spodem znalazł się arkusz Sen o wiośnie, zaś na wierzchu rozeta wycięta z papieru Koło Fortuny.   Oba papiery wycieniowałam na brzegach szarym tuszem, zaś wierzchni leciutko błękitnym od środka ku brzegom. Nie pokryłam go jednak całego, zostawiając nie naruszony, biały orkąg.W centrum umieściłam serduszko z szarej tektury. Pokryte biały perłowym Perlen Penem oraz białym brokatem, idealnie nadaje się do wycieniowanych na szaro papierów.
Kompozycję kwiatków stworzyłam głównie z białych stokrotek. Wymoczyłam je w lekko zabarwionej wodzie, a następnie uformowałam za pomocą dłutka. W środki zaś wsadziłam białe pręciki. Prawda, że kwiatki są urocze? Kompozycję uzupełniłam białą różyczką oraz malutkimi, błękitnymi listkami.

Pozdrawiam,
Ania

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz