poniedziałek, 26 października 2015

Urodzinowe serce

Witajcie

Nasza urodzinowa moodboardowa zabawa wciąż trwa :) Jeszcze do soboty możecie do niej dołączyć i wygrać nagrodę :)

Dla przypomnienia - tablica:

a prace dodajemy TUTAJ

Mnie nasze moodboardowe koło zainspirowało do wykonania mediowego serca - wszak CraftMania to moje dziecko wymarzone, któremu kawałek serca oddałam :) Wykorzystałam  z tablicy głównie kolory: turkus, złoto, czerń i odrobinę różu. Róże na torcie - u mnie jako trójwymiarowe róże nałożone za pomocą szablonu. Brokat - na złotych samoprzylepnych kropkach. Klejnoty- mała turkusowa perełka ( ćwiek ) i fragment pięciolinii - jak urodzinowy toast :)


Nietypowo też w pracy oprócz produktów obecnie dostępnych w sklepie użyłam kilka takich, które testuję, a które niebawem trafią na nasze półki :)

Drewniane serce zabezpieczyłam białym gesso, później spsikałam turkusową i złotą mgiełką. Złota mgiełka to nowy na mediowym rynku produkt Stamperii - jest prześliczna ! świetnie się nakłada, ma dużą pojemność i atrakcyjną cenę. Już wkrótce na naszych półkach pojawi się cała gama kolorystyczna stamperiowych mgiełek :)

motyla ażurowego oraz pięciolinię również pomalowałam tą sama mgiełką - nakładałam ją na tekturki bezpośrednio rureczką od spryskiwacza :)


przestrzenne róże uzyskałam nakładając przez maskę Agaterii czarną pastę strukturalną DecoArt - jest rewelacyjna, ma idalana konsystencję, a nałozony motyw jest bardzo wyraźny.
Brzegi róż podkreśliłam dodatkowo złotą pastą - też marki DecoArt.  Oba produkty już niebawem u nas :)
Gorąco polecam.

w pracy wykorzystałam:

http://craftmania.pl/pl/p/cwieki-perly-mini-6.5mm-jasno-turkusowe/152http://craftmania.pl/pl/p/Maska-roze/1299
http://craftmania.pl/pl/p/motyle-mix-zestaw/1269http://craftmania.pl/pl/p/motyl-azurowy-02/1235

http://craftmania.pl/pl/p/tusz-akrylowy-splash-white/402
http://craftmania.pl/pl/p/mgielka-perlowa-turquoise-light/1362http://craftmania.pl/pl/p/mgielka-kredowa-pastelowa-pastel-pink/1367

http://craftmania.pl/pl/p/gesso-grunt-akrylowy-bialy-120ml-/1288

zachęcam do zabawy z naszym urodzinowym okrąglakiem !


1 komentarz: