poniedziałek, 24 czerwca 2013

III Dolnośląskie LETNIE Warsztaty Craftowe

Witajcie

III Dolnośląskie LETNIE Warsztaty Craftowe już za niecałe dwa tygodnie Będzie nam miło spotkać się z Wami W NIEDZIELĘ w godz 10-14. To nasz debiut we Wrocławiu, juz nie możemy się doczekać  :)
Wszelkie szczegóły na temat grafiku warsztatów, pokazów i części zakupowej na blogu warsztatowym

Tradycyjnie - jak przed każdym zlotem od dziś uruchomiliśmy opcję zakupów na sklepie z mozliwością odbioru na zlocie. Oczywiście z tradycyjnym 15% rabatem na Dolinę Tęczy - tym samym co przy bezpośrednich zakupach we Wrocławiu. KOD kuponu rabatowego : DLWC2013, proszę wybrać opcję wysyłki - odbiór osobisty oraz płatność przelewem. Nie ma mozliwości zapłaty za te zamówienia przy odbiorze. Zamówienia mozna składac od dziś do wtorku 2 lipca wyłącznie ( czyli do 24.00 ) i do tego dnia muszą zostać opłacone.

Zachęcamy do skorzystania z opcji zakupów z odbiorem, ponieważ nie zabierzemy sporej części naszego asortymentu ( m,in tasiemek, metalowych zawieszek i malych papierów )

owocnych zakupów i do zobaczenia :)

2 komentarze:

  1. a czy będziecie mieć zapas ćwieków?:) Z chęcią zamówiłabym wcześniej, ale wolałabym najpierw je zobaczyć...:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. zabieramy ćwieki, ale na pewno nie wszystkie - wiec jesli zalezy na jakimś konkretnym modelu bezpieczniej będzie zamówic wczesniej :)

      Usuń