wtorek, 9 lipca 2013

Wakacyjne wyzwanie - mini-album lub ramka

Witajcie wakacyjnie !

Na okres letni mamy dla Was prawdziwie letnie wyzwanie :)

Wakacyjny mini-album lub ramka ze zdjęciem


1. Wykonaj mały albumik lub ramkę o tematyce wakacyjnej/letniej. Kolorystyka dowolna. Warunek konieczny - zdjęcia  ( nie może to być pusta ramka lub baza albumowa )

2. NIE musisz używać materiałów z naszego sklepu - więc bawić może się każdy :)

3. Pracę możesz zgłosić dodatkowo do dwóch innych wyzwań.

4.. Zamieść swoją pracę na blogu lub w galerii internetowej a następnie dodają ją za pomocą inklinz, narzędzia umieszczonego na samym dole tego posta.

 5. Zabawa trwa do końca sierpnia. Wyjątkowo przez całe wakacje

6. Każdy kto nadeśle pracę otrzyma tradycyjnie rabat w wysokości 15% na jednorazowy zakup produktów Dolina Tęczy.

 7. Dodatkowo autor najciekawszej pracy otrzyma  2 dowolne, wybrane  przez siebie zestawy ćwieków Doliny Tęczy. Wyróżnimy też jedną pracę - 1 dowolnym zestawem ćwieków.

Miło nam będzie, jeśli umieścicie wykonane prace na Waszych blogach z odnośnikiem do naszego wyzwania :)

Pamiętajcie - czytajcie uważnie zasady wyzwań i pytajcie w razie jakichkolwiek wątpliwości
 Tym razem jako pierwsza inspiruje Tęczowa Bea:


Mój mini albumik opowiada o upalnym dniu lipcowym z zeszłego roku. Byłam z dziećmi na wakacjach i odwiedzili nas przyjaciele. Dzieciaki się wybawiły i było to bardzo udany dzień. Ta maleńka książeczka opiera się  na białym papierze, lekko postemplowanym i dodatkach wyciętych z papieru Letni Czas 01. Do tego wszystkiego cała masa ćwieków kolorowych w różnych rozmiarach. Napisy i literki pochodzą z arkusza alfabetu Wonderland

Foteczki jak widać w wakacyjnych warunkach robione ;) Pozdrawiam i zachęcam do zabawy z nami! Pamiętajcie!!! : możecie zrobić albumik lub ramkę! Przez całe wakacje ! Uwiecznijcie letnie wspomnienia :)6 komentarzy:

 1. Czy na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. można więcej - ważne tylko, aby brały one udział w maksymalnie dwóch innych ( orócz naszego ) wyzwaniach. Zalezy nam na tym, aby zachować ideę wyzwań - robimy pracę pod konkretne wytyczne, a nie robimy jakaś pracę a potem szukamy wyzwań, pod które da się dopasować ;)

   Usuń
 2. ogłoszenie brzmi, że wyzwanie trwa przez całe wakacje, ale jest 17 sierpnia a dodawanie zdjęć już jest niemożliwe. Czy możecie aktywować jeszcze możliwość ich dodawania? :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wkradł się błąd w ustawieniach czasu trwania wyzwania - mamy nadzieje, że uda się go aktywować - jesli nie, podamy inna formę zgłaszania prac

   Usuń
  2. oo dzięki, zaraz dodam :-)

   Usuń