wtorek, 11 marca 2014

Romantyczny zestaw retro


Witajcie

Papiery Stamperii skradły moje serce, szczególnie dwa wzory ze starymi pocztówkami/listami. Są idealne do tworzenia notesów. Dzisiaj w ramach inspiracji mam dla Was zestaw składający się z notesu właśnie i kartki. Zestaw jest delikatny, romantyczny, bardzo kobiecy - z obowiązkowymi ( u mnie ) przetarciami i postarzeniami ;)


Główną ozdobę stanowi przepiękny motyw z papieru pocztówki vintage, który dodatkowo obszyłam. Wykorzystałam też papier bez mały ( gładszą stronę )
Baza notesu to papier z  zestawu K&Company ozdobiony borderami z zestawu stempli ornamenty
  wewnętrzna strona okładki  wykonana z papieru pocztówka,  środek to wkład do notesu -romantycznykartka powstała z resztek po wykonaniu notesu  :) i  jest mocno "potargana" :) kwiat wewnątrz tekturowego ornamentu powstał z zabarwionych mgiełką dużych białych kwiatów Doliny Tęczy

Dodatkowo użyłam:

perły cappucino ( już niebawem ponownie będą w ofercie )
oraz przepięknego dziurkacza brzegowego DPCraft, który również niebawem będzie mozna u nas dostać.

Jeśli ktoś z Was miałby ochotę wykonać podobny zestaw zapraszam serdecznie na warsztaty, które mam przyjemność poprowadzić w ramach kolejnej edycji Wiosennej Akademii Rękodzieła. Wszelkie informacje na temat mojego warsztatu oraz cały harmonogram Akademii znajdziecie na blogu.
1 komentarz: