niedziela, 9 grudnia 2012

Zimowa chatka - konkurs!!!

Witamy serdecznie!
W tym przedświątecznym czasie łódzka grupa dziewczyn związana z Akademią Rękodzieła i Uroczyskiem przygotowała dla wszystkich craftomaniaków niespodziankę, która, mamy nadzieję, bardzo Wam się spodoba. Zaczynamy dziś od ogłoszenia konkursu, ale już niedługo możecie spodziewać się kolejnych publikacji - kursów i inspiracji.


ZIMOWA CHATKA

Zasady konkursu:
1. Wykonaj dowolna pracę inspirowaną naszym tematem: ZIMOWA CHATKA (praca ma być nowa). 
2. Zamieść swoją pracę na blogu lub w galerii internetowej a następnie dodaj ją za pomocą inlinkz, narzędzia umieszczonego na samym dole posta Akademii Rękodzieła [KLIKAJ TU].
3. Termin nadsyłania prac upływa ostatniego dnia roku 2012 :)
4. Wśród nadesłanych prac wyłonimy 2, które nagrodzimy atrakcyjnymi zestawami od wspaniałych sponsorów a 3. osoba zostanie wylosowana spośród wszystkich, biorących udział w konkursie.

A oto mały podgląd na to, co może trafić w Wasze ręce - masa tekturek ze Scrapińca, ćwieki i kwiatki od CraftManii oraz 2x bon o wartości 50zł na zakupy papierowe w Galerii Papieru - w sumie wartość nagród to ok. 400zł!


Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy :)

W razie jakichkolwiek  wątpliwości pytajcie!

Miło nam będzie, jeśli w poście z Waszą pracą konkursową umieścicie podlinkowany obrazek (chatka u góry) z informacją o naszym wyzwaniu :)

A oto konkursowe inspiracje przygotowane przez Tęcząwą Beę, Kamilę i Tęczową Yvette:Zapraszamy do zabawy!!! Pamiętajcie, prace zgłaszacie na blogu Akademii Rękodzieła!!!

2 komentarze:

  1. świetny temat :) Czy można zgłaszać kilka prac?

    OdpowiedzUsuń
  2. praca ma być jedna - ewentualnie komplet/zestaw/cykl - nowa, zrobiona na nasz konkurs, ale można ją zgłosić także na inne wyzwanie

    OdpowiedzUsuń