czwartek, 14 lutego 2013

Na skrzydłach miłości - kartka z trikiem

Witam serdecznie w ten wyjątkowy dzień - życzę Wam, aby dla wszystkich był po prostu bardzo miły i radosny! Miłość, jak wiadomo ma różne oblicza, ale zawsze sprawia że jesteśmy co najmniej odrobinę oderwani od rzeczywistości, dlatego też pewnie mówimy, że miłość uskrzydla. Idąc tym tropem zrobiłam właśnie dzisiejszą kartkę. 


Użyłam tu jednych z moich ulubionych ćwieków - materiałowych w krateczkę. Uwaga! jeśli też je lubicie - w tym miesiącu są one w obniżonej cenie! Wszystkie kolory ćwieków w krateczkę są produktem miesiąca!!!


Przy okazji chciałam Wam pokazać także mały trik, który tu zastosowałam. Ostatnio w sklepach pojawiła się piękna masa plastyczna, oczywiście zakupiłam ją sobie, ale tu pokazuję alternatywę dla niej. Moje serduszko powstało masy ciasto pasto w trakcie zabaw z dziećmi. Masa jest bardzo plastyczna, ciągnąca, lekka i łatwo ją kształtować.


Rozwałkowałam ręką masę, odcisnęłam w folderze do embossingu i wykroiłam foremką do ciasta serce. Na drugi dzień serduszko było elastyczne (trudno je uszkodzić), lekkie i nadające się do użycia np. na kartce.Wykorzystane materiały:
Bloczek paperów LOVE STORY
Ćwieki antyczne 4,5mm srebro gładkie
Ćwieki w kratkę, czerwone
Alfabet wonderland

Pozdrawiam!! Bea

3 komentarze:

  1. Świetny trick! Piekna kartka :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Serducho bomba :) zresztą wszystko mi się podoba na tej kartce!!!

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetny pomysł jak zawsze można znaleźć alternatywę, tez już o tym myślałam ale dzieci wyrosły z ciastoliny więc pomyślałam też o masie fimo zwłaszcza do tych drobnych foremek. Spróbowałam tez gotowa masę papierową - wyszło nieźle.

    OdpowiedzUsuń