środa, 13 lutego 2013

Niepowtarzalna zawieszka, czyli produkt miesiąca

Witajcie serdecznie!

W tym miesiącu naszym produktem miesiąca  są słodkie ćwieki w kratkę. Ja popatrzyłam na nie i od pomysłu do pomysłu postanowiłam użyć je w nieco innym kontekście. Stworzyłam wróżkową zawieszkę ze zdjęciem mojej mamy w jak najbardziej oryginalnej odsłonie. :)

Centralnym punktem projektu jest pudełko po zapałkach, które okleiłam papierami UHK - My Dear Watson. Największą część pudełka stanowi papier UHK - Alibi. Wewnętrzne boki to arkusz Motyw, a zewnętrzne - Niewinna. W samym środku projektu mieni się na czerwono serce oklejone cyrkoniami. Przykleiłam je na Glass Effekt Gel, aby dodać odrobiny błysku.
Wreszcie nadszedł czas na nóżki zrobione ze zrolowanego papieru Szach&Mat. Przykleiłam go do pudełka za pomocą kleju Magic - trzyma się idealnie!
Na samym końcu dodałam skrzydełka, głowę i czapeczkę, której pompon to produkt miesiąca - ćwiek w czarną kratkę. Pamiętajcie, ze przez cały luty krateczkowe ćwieki maja promocyjne ceny !Mam nadzieję, że podoba Wam się moja propozycja na wykorzystanie ćwieków w kratkę. Może i Wy "uwróżkowicie" kogoś z rodziny? ;)
Pozdrawiam serdecznie,


Użyte produkty:
UHK - My Dear Watson, Alibi
UHK - My Dear Watson, Motyw
UHK - My Dear Watson, Niewinna
UHK - My Dear Watson, Szach&Mat
UHK - My Dear Watson, Świadek
Glass Effekt Gel - przezroczysty
Ćwieki w czarną kratkę - mniejszą
Klej Magic

4 komentarze: