poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Wyzwanie na zielono :) - mediowe tła :)

Witajcie! :)
Jak już pewnie zauważyliście, na naszym blogu w tym miesiącu jest bardzo interesujące wyzwanie - tworzymy samodzielnie tło mediowo-fakturowe tło.. Możliwości jest mnóstwo!!! a jeśli macie ochotę się przyłączyć - TU znajdziecie szczegóły.
Z rozpędu psikania i zabawy kolorem oraz nowymi nabytkami mediowymi zrobiłam dwa tła i dwie różne prace :) Pierwsza z nich to maleńka rameczka - tajemniczy ogród, po którym spaceruje moja córeczka. Wykorzystałam tu mikro blejtramik, pokryłam gesso, a następnie uzyskałam kolor poprzez psikanie i rozcieranie mgiełek - zielonej i niebieskiej - a na koniec, przy pomocy maski nałożyłam na tło medium żelowe i brokat. Nakleiłam zdjęcie, dodałam listki, płatki hortensji i mini kwiatuszka. Mały motylek z masy plastycznej przelatuje po linii wyznaczonej przez biały perlen pen. Dodatkowo gdzie niegadzie nakleiłam kryształki.


Druga praca to kartka wykonana z papierów z kolekcji Miętowy cukierek. Do tła użyłam folderu do embossingu i dwóch mgiełek zielonych, perłowej i lekko połyskującej (domowej roboty) - na koniec brzegi wycieniowałam brązowym tuszem. Na kartce umieściłam ramkę z masy plastycznej, kwiatki ( różę, mini kwiatuszki, białe), pręciki oraz ćwieki - perełki 5,5mm i 8mm. Listek z masy i narożnik jest także z masy plastycznejPrzypominam, że Wasze prace zgłaszacie pod tym postem
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam! 

3 komentarze: