piątek, 15 czerwca 2012

XIV wyzwanie - domek z mapki

Witam wszystkich serdecznie!Gdy zobaczyłam mapkę obecnego wyzwania pomyślałam - chciałabym zrobić coś innego niż LO czy kartka. Mapkę nieco zwęziłam, dodałam do niej daszek i tak wyszedł domek ze wspomnieniami z mojego dzieciństwa. :)

Bazą projektu jest papier z nowej kolekcji UHK - Le Journal. Wprost kocham papiery z tekstem, więc wiedziałam, że coś trzeba z nich skroić. ;) Użyłam arkusza Le Journal - Ferraille i nieco go przytuszowałam.
Dach zrobiłam z pasków papieru z tej samej kolekcji - cudnej linijki. Podkleiłam ją nieco na taśmę piankową. Centralnie na dachu dokleiłam metalową zawieszkę serduszko na której zawiązałam kawałek sznurka.

Z lewej strony domku umieściłam zdjęcia z dzieciństwa opatrzone stosownymi datami. Na sam koniec wystarczyło ozdobić domek. Dlatego też dodałam trochę małych białych różyczek papierowych, metalowy guziczek, sznurek i kilka perełek zrobionych białym Perlen Penem.I tyle! Na sam koniec zapraszam po zbliżenia mojej osoby z okresu dzidziusiowo-wczesnodziecięcego. ;)Jak widać, mapkę można nieco zmieniać, a nadal będzie się na niej świetnie pracować.
Zapraszam do udziału w obecnym wyzwaniu

przypominam, ze Wasze prace możecie dodawać do końca miesiąca, linkując pod tym wyzwaniowym postem

 pozdrawiam serdecznie,
Anuszka

Produkty ze sklepu, których użyłam:
Le Journal - Ferraille
Le Journal - linijka
dwustronna taśma klejąca piankowa 12 mm
metalowa zawieszka serduszko
małe białe różyczki papierowe
Perlen pen - biały perłowy
klej Magic z precyzyjną końcówką

3 komentarze:

  1. Śliczny domek! wspaniały pomysł! i rewelacyjne podejście do mapki Aniu!

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny pomysł i wykonanie!!!!

    OdpowiedzUsuń
  3. piękny jest Twój domek z dzieciństwa :)

    OdpowiedzUsuń